O nás

Zuzana je mladá súčasná umelkyňa, ktorej diela sú hlavne v štýle Pop art a Graffiti, pracuje s rôznymi médiami od klasickej maľby, cez inštalácie po NFT art. Výtvarnej činnosti sa začala naplno venovať od roku 2019 a za tento krátky čas zbierala mnoho úspechov, vo forme výstav, publikácií a tak tiež inštitucionálnu podporou.

Súčasne sa venuje predovšetkým dielam zameraným na Pop art v prepojení s lokálnymi produktmi každodenného života, čím znovu navštevuje témy vyobrazovania objektov každodennej potreby ktoré vyobrazovali umelci už od čias holandskej zlatej éry až po Andyho Warhola.

Aby svoje umenie priniesla širšej verejnosti, a to nie len formou výstav, ale oživením priamo domácností a iných moderných priestorov, v roku 2021 Zuzana založila svoju vlastnú značku, ktorá okrem jej štýlu nesie aj jej meno. Vytvorením tejto značky sa zároveň dosiahla lepšia koordinácia jej komerčných aktivít, napriek tomu že tento projekt možno stále považovať za start up, rýchlo rastie a s pribúdajúcimi spokojnými zákazníkmi rastie aj táto spoločnosť, ktorá sa aktuálne skladá z tímu troch nadšencov, ktorý vynakladajú maximálne úsilie aby klientom poskytli nie len doručenie produktu ale aj jedinečný pozitívny zážitok.

Instagram @siouxie__em


 

Náš tým